سلسله رها

البرز آذر

البرز آذر

سلسله رها

در سریال رها ، البرز خود را در میان دوست داشتن همسر خود گرفتار می کند ، در حالی که به زن رویاهای خود اهدا شده است. هنگامی که او سعی می کند عشق خود را به پانته آ به زبان بیاورد ، او به شدت بر بیزاری وی از عشق ورزیدن به کسی دلالت دارد. با پیشرفت روابط آنها البرز همچنان عشق غیرقانونی خود را اعلام می کند. جزر و مد تغییر می کند و پانته آ شروع به استفاده از کلمه عشق برای البرز می کند. حداقل هفته ای یک بار ، او صریحاً می گوید که او را دوست دارد. با این حال ، اسرار کشف نشده فشار بر پیوند آنها ایجاد می کند و درست زمانی که البرز فکر می کند همه چیز خوب است ، یک رابطه تصادفی با کسی فاش می شود.

البرز در تلاش برای جبران خسارت وارده اذعان می دارد اگر دلیل موجهی داشته باشد برای عزیزش می مرد. او نشان می دهد که چگونه برای خوشحالی پانته آ کاری انجام می داده است ، حتی به معنای از دست دادن همه چیز است. در این روند او کشف می کند که خرد او نوعی از نوع است ، با جذابیت بی نظیر بر خلاف هر دختر دیگری در کره زمین. واقعاً یک در میلیارد. اشتباه وحشتناک البرز در کتاب دوم با استفاده از بی گناهی وی برای افشای رابطه آنها با یکی از دوست پسرهای قبلی خود ، هشت سال قبل از دیدار با البرز ، روایت شده است. عواقب پس از آن در کتاب سوم آشکار شده است. روابط آنها به او می آموزد که چگونه دو نفر باید با یکدیگر رفتار کنند ، به روشی که فقط می تواند بر اساس حل اختلافات از طریق بحث های متقابل باشد. مجموعه RAHA بر اساس زندگی البرز با عشقام ساخته شده است ، زیرا لانا او را به نوشتن و به اشتراک گذاشتن خاطراتش با جهانیان الهام می دهد.

البرز آذر

کی اینکار رو کرد

منتشر شده توسط نشر نویسندگان
زبان: فارسی
شابک: 978-1-952274-19-0

کی اینکار رو کرد

(عشق آذر) که به نام لانا شناخته می‌شود، الهام بخش او برای نوشتن و به اشتراک گذاشتن خاطراتش با تمامی دنیا شد، آذر پس از واقعه‌ای در مارس 2018، شروع به نوشتن داستان کرد. اگرچه، آذر آگاه بود که حضور او (یعنی پانته‌آ) بایستی از توجه عموم مخفی نگه داشته شود، زیرا پانته‌آ مایل است که حریم زندگی خصوصی اش حفظ شود. اما او احساس کرد عشقی که نسبت به پانته‌آ دارد، واقعه‌ای شگفت‌انگیز است که بایستی روی کاغذ آورده شود. تنها شخص دیگری که برای البرز در مرتبه ای بالاتر از پانته‌آ قرار دارد، روژان همسرش است. 

این کتاب از داستان واقعی پانته‌آ (اکنون 41 ساله) و البرز (اکنون 66 ساله) الهام گرفته شده است. در طول این سفر، البرز متوجه می شود که پانته‌آ به عشق اعتقادی ندارد، با این حال به نوعی، پانته‌آ به او می آموزد که برداشت البرز از عشق، با عشق واقعی، یعنی توجه بدون قید و شرط به یک شخص، همخوانی ندارد. 

با پیشرفت رابطه آنها، اوضاع عوض می‌شود و پانته‌آ شروع می‌کند به استفاده از کلمه عشق نسبت به البرز.  حداقل یک بار در هفته، پانته‌آ آشکارا می گوید که عاشق اوست. هر چند، اسرار فاش نشده باعث به وجود آمدن تنش در رابطه آنها می گردد، و درست وقتی البرز فکر می کند همه چیز رو به راه است، رابطه اتفاقی پانته‌آ با شخصی فاش می شود. ادامه مطلب

من انجام دادم آن

منتشر شده توسط نشر نویسندگان
زبان: فارسی
شابک: 978-1-952274-62-6

من انجام دادم آن

در پی عواقب دکتر شاشا ، البرز با واقعیت از دست دادن پانته آ روبرو می شود. همانطور که او با طبیعت تملک خود دست و پنجه نرم می کند ، تلاش می کند از زنی که دوست دارد محافظت کند ، روابط آنها را تحت فشار شدید قرار می دهد. پانته آ تلاش می کند رابطه خود با دکتر را یک بار تصور کند و پس از گفتگو با البرز ، وی تصور می کند موضوع بسته شده است.

در تولد بعدی پانته آ ، البرز قصد دارد سفری مفصل را برای جشن گرفتن برگزار کند. پس از ورود ، او توضیح داد که تلفنش درست کار نمی کند ، بنابراین هر دو نفر برای خرید آیفون جدید می روند. پانته آ متوجه شد که ممکن است به حقیقت رابطه با دکتر ساشا پی ببرد ، بنابراین وی فاکتور را با رمز عبور خود از کیف البرز بدون اطلاع وی دریافت می کند. در یک لحظه رفتار غیر منطقی ، البرز ناامیدانه می خواهد با پانته آ صحبت کند اما می داند که مکالمه بد پایان می یابد ، بنابراین یادداشتی در مورد احساسات خود نسبت به شرایط می نویسد. ادامه مطلب

عواقب کس که آن را انجام داد و من آن را انجام دادم

منتشر شده توسط نشر نویسندگان
زبان: فارسی
شابک: 978-1-64873-028-3

کی اینکار رو کرد

  البرز علاقه خود را برای نوشتن در کتاب سوم ، پس از آن که وقتی پانته آ از زندگی خود بیرون رفت ، پس از آن که من آن را انجام دادم و من آن را انجام دادم ، پیدا می کند. پیام ها از تجربه او با دختر و عشق به همسرش ناشی می شود. البرز همچنان از پانته آ حمایت مالی می کند ، اما در غیر این صورت ، او با این واقعیت روبرو است که ممکن است او واقعاً برای همیشه از بین رفته باشد. او پس از تلاش برای آرام کردن خشم و وصله روابط ، مصمم است که به کشورش برود. وقتی البرز از آرزوی خود برای حل همه چیز چشم پوشی کرد ، پانته آ به او می گوید که “آنچه در اطراف می آید به اطراف بازمی گردد.” پیام آنچه را که می کارید نشان می دهد ، بنابراین باید درو کنید.
از آنجا که البرز متعهد به اتحاد دوباره است ، به جستجوی روح می پردازد. او به سرعت می فهمد که رابطه اش با پانته آ چقدر گرانبها بوده و ممکن است کسی را پیدا نکند که بتواند جای او را بگیرد. همانطور که سرنوشت دعوت غیر منتظره را ترتیب می دهد ، او را به شام ​​دعوت می کند. آنها توافق می کنند که 10 آگوست ساعت 7:30 بعد از ظهر با یکدیگر ملاقات کنند.
در تلاش برای غلبه بر نتیجه ، البرز عصبی است ، بنابراین او گلهای گل رز Forever را که در یک جعبه شفاف بسته بندی شده برای پنج تا ده سال آینده تازه می ماند ، می آورد. در داخل ، او با دقت پنج کارت پنهان را جمع کرد ، هر کدام از آنها سوالی داشت که پانته آ به آنها پاسخ می داد. کارت آخر التماس کرد که او باید لطفا در کشور بماند. ادامه مطلب

چه چیزی دور می زند بیا بازگشت

منتشر شده توسط نشر نویسندگان
زبان: فارسی
شابک: 978-1-64873-076-4

من انجام دادم آن

در فصل بعدی مجموعه RAHA ، البرز واقعیتی را درباره آنچه در چهار ماه جدایی او و پانته آ رخ داده است ، آشکار می کند. او در می یابد که گفته های او به واقعیت تبدیل شده است. با واکنش از روی ناامیدی ، بدترین ترس او تقریباً به حقیقت پیوست. در آن زمان ، روهزان نشان می دهد که کارما شاخه های قابل توجهی دارد. او رفتار مالکانه خود را ثابت می کند و به صدف البرز تبدیل می شود. در تفکر کور ، او معتقد است که این اقدامات او را مجبور به تغییر می کند. در ذهن او عشق به او حق ضرب و شتم یا بدرفتاری را به دلیل رابطه اش می دهد.
این هرج و مرج البرز را وادار می کند تا رها از شرکت استعفا دهد ، بنابراین او باید به کشور خود بازگردد. در همین زمینه ، روهزان باعث می شود تا پیامی را مبنی بر اینکه پانته آ فقط یک شب ایستاده و پیام های قبلی را با کریستیا به جلو بفرستد تا باعث جدایی شود.
بعد از اینکه روزان محدودیت هایی را برای البرز ایجاد کرد ، به روشی خاص خودش. البرز به عنوان یک پرنده آزاد آزادی خود را از دست داد. عشق روهزان به دلیل ادعای مالکیت حق انحصاری البرز ، خودخواهانه به نظر می رسید. با توجه به نتیجه ، او نام صاحب خود را در این کتاب و Pantea را Raha نامگذاری کرده توسط Pantea نامگذاری کرده است.
پس از نشست گرد و غبار ، البرز معنای ویژه ای در عنوان این کتاب یافت. جهان راهی برای مجبور کردن به توبه دارد ، بنابراین وقتی البرز با ناامیدی رفتار کرد ، اظهارات پانته آ “آنچه اطراف می رود دوباره برمی گردد” به واقعیت تبدیل شد. 

ادامه مطلب

البرز آذر

مشترک شدن برای به روزرسانی ها

کپی رایت البرز آذر © 2021 کلیه حقوق محفوظ است