Série RAHA

Alborz Azar 

Alborz Azar

Série RAHA

V seriálu Raha se Alborz ocitl v pasti mezi láskou ke své ženě a obdařen ženou svých snů. Když se pokouší vyznat svou lásku Pantea, silně naznačuje její nechuť k zamilování se do někoho. Jak jejich vztah postupuje, Alborz nadále prohlašuje svou nehynoucí lásku. Příliv se mění a Pantea začíná pro Alborze používat slovo láska. Alespoň jednou týdně otevřeně říká, že ho miluje. Neodhalená tajemství však zatěžují jejich pouto a ve chvíli, kdy si Alborz myslí, že je vše v pořádku, je odhalena náhodná aféra s někým.

  Ve snaze napravit škody Alborz připouští, že by za svou milovanou zemřel, kdyby k tomu měl dobrý důvod. Ukazuje, jak by pro štěstí Pantea udělal cokoli, i když to znamenalo všechno ztratit. V procesu zjistí, že její moudrost je jediná svého druhu, s nepřekonatelným kouzlem na rozdíl od jakékoli jiné dívky na planetě; skutečně jeden z miliardy. Alborzova hrozná chyba je vyprávěna ve druhé knize tím, že její nevinnost odhalila jejich vztah s jedním z jejích předchozích milenců, osm let předtím, než se setkala s Alborzem. Následky jsou uvedeny ve třetí knize. Jejich vztah ho učí, jak by se dva lidé měli chovat k sobě navzájem, a to způsobem, který může být založen pouze na řešení sporů prostřednictvím vzájemných diskusí. Série RAHA vychází z Alborzova života s jeho Eshghamem, protože ho Lana inspiruje k psaní a sdílení jeho pamětí se světem.

Alborz Azar

kdo to udělal

Vydalo nakladatelství Writers
Langauge: česky
ISBN: 978-1-952274-29-9

kdo to udělal

Alborz Azar věnoval svou první knížku, ‘Kdo to byl?’ z této série ženě jménem Pantea (Lana). Poté, co jej Pantea (Azarova Eshgham – láska), která profesionálně vystupovala jako Lana, inspirovala k sepsání jeho pamětí a jejich sdílení se světem, se Azar po incidentu z března 2018 pustil do psaní. Byl si při tom vědom, že její existence by měla zůstat skrytá, protože měla ráda svůj soukromý život, on ale věděl, že láska, kterou k ní cítí, byla něco tak neuvěřitelného, že by o ní mělo být napsáno. Jediná osoba, kterou Alborz stavěl ještě výše než Panteu, byla Rozhan, jeho manželka. 

Kniha ‘Kdo to byl?‘ je inspirována skutečný příběhem Pantey (nyní je jí 41 let) a Alborze (nyní 66 let). Při jejich cestě životem Alborz poznává, že Pantea nevěří v lásku, ale svým vlastním způsobem jej učí, že to, co považoval za lásku, není to samé, jako opravdu se o někoho bez podmínek starat. Přečtěte si více

udělal jsem to

Vydalo nakladatelství Writers
Langauge: česky
ISBN:  978-1-952274-74-9

udělal jsem to

V následky Dr. Shasha, Alborz čelí realitě ztráty Pantea. Když se snaží chránit ženu, kterou miluje, zápasí se svou majetnickou povahou, staví jejich vztah do obrovského napětí. Pantea se snaží vysvětlit, že její aféra s doktorem Shasha  byla jednorázová nehoda, a poté, co si to s Alborzem promluvila, se domnívá, že záležitost je uzavřena. 

Na Panteaovy příští narozeniny plánuje Alborz složitou cestu k oslavě. Po příjezdu vysvětlila, že její telefon nefunguje správně, takže si oba jdou koupit nový iPhone. Pantea si uvědomuje, že možná zjistí pravdu o vztahu s Dr. Sashou, takže si vezme fakturu s heslem z Alborzova kufříku bez jeho vědomí. V okamžiku iracionálního chování chce Alborz zoufale mluvit s Pančajem, ale ví, že konverzace skončí špatně, a tak napsal poznámku o svých pocitech ohledně situace.

Na konci jejich cesty, než Alborz odletí do letadla, jí podá vzkaz vyjadřující jeho city. Pantea přijímá slova přesně tak, jak se obává a volá, a vztekle pláče. Jak předpokládala, celou záležitost vyřešili. Pantea, sklíčená žalem, si nechává několik příštích týdnů pro sebe, než se dohodne na setkání s Alborzem.  Přečtěte si více

důsledky kdo to udělal a já to udělal

Vydalo nakladatelství Writers
Langauge: česky
ISBN:  978-1-64873-040-5

důsledky kdo to udělal a já to udělal

Alborz najde svou vášeň pro psaní ve třetí knize, POČASÍ, KTERÉ JSOU UDĚLALI, A UDĚLAL jsem to, když Pantea odejde ze života. Zprávy pocházejí z jeho zkušeností s dívkou a lásky k manželce. Alborz nadále finančně podporuje Pantea, ale jinak čelí realitě, že může být opravdu navždy pryč. Poté, co se pokusila uklidnit svůj hněv a napravit vztah, je odhodlána odejít do své země. Když se Alborz vzdá své touhy napravit vše, Pantea mu řekne, že „CO SE OKOLO VRÁCÍ, OKOLO“. Zpráva odhalí, co zasejete, takže budete sklízet.
Vzhledem k tomu, že se Alborz zavázal k opětovnému sejetí, hledá duši. Rychle zjistí, jak cenný byl jeho vztah s Pantea, a možná nenajde nikoho jiného, kdo by ji nahradil. Když osud zařídí nečekané pozvání, pozve ho na večeři. Dohodli se, že se sejdou 10. srpna v 19:30. Přečtěte si vícere

co jde kolem přijde zadní kolem

Vydalo nakladatelství Writers
Langauge: česky
ISBN:  978-1-64873-088-7

co jde kolem přijde zadní kolem

V další kapitole série RAHA Alborz odhaluje pravdu o tom, co se stalo během čtyř měsíců jeho a Panteainho odloučení. Zjistí, že její prohlášení se stala realitou. Reakcí ze zoufalství se téměř naplnily jeho nejhorší obavy. V té době Rohzan prokazuje, že karma má významné důsledky. Dokazuje své majetnické chování a stává se měkkýši z Alborzu. Ve slepém myšlení věří, že tyto činy ho donutí změnit. Ve své mysli jí láska uděluje právo ho kvůli jeho aféře zbít nebo se chovat špatně.
Chaos nutí Alborze, aby přiměla Rahu rezignovat ze společnosti, takže se musí vrátit do své země. Ve stejné souvislosti ho Rohzan donutil předat zprávu, že Pantea byla jen na jednu noc, a předat dřívější zprávy s Krystií, aby způsobil rozchod.   Přečtěte si víceore

Alborz Azar

Přihlaste se k odběru aktualizací

Alborz Azar Copyright © 2021 Všechna práva vyhrazena