Seria RAHA

Alborz Azar 

Dom

Alborz Azar

Seria RAHA

W serialu Raha Alborz zostaje uwięziony między kochaniem swojej żony, a jednocześnie obdarowany kobietą swoich marzeń. Kiedy próbuje wyznać Pantei swoją miłość, ona silnie sugeruje swoją niechęć do zakochiwania się w kimkolwiek. W miarę rozwoju ich związku Alborz nadal wyznaje swoją dozgonną miłość. Fale się zmieniają i Pantea zaczyna używać słowa miłość dla Alborz. Przynajmniej raz w tygodniu otwarcie mówi, że go kocha. Jednak nieujawnione sekrety obciążają ich więź i właśnie wtedy, gdy Alborz uważa, że wszystko jest w porządku, ujawnia się przypadkowy romans z kimś.

In his attempt to repair the damage, Alborz admits he would have died for his beloved if there had been a good reason. He shows how he would have done anything for Pantea’s happiness, even it meant losing everything. In the process he discovers her wisdom is one of a kind, with unmatchable charm unlike any other girl on the planet; truly one in a billion.

Alborz’s horrible mistake is narrated in the second book by using her innocence to expose their relationship to one of her previous boyfriends, eight years before she met Alborz. The consequences thereafter are revealed in the third book. Their relationship teaches him how two people should treat each other, in a way that can only be based on sorting out disagreements through mutual discussions.   The RAHA Series is based on Alborz’s life with his Eshgham, as Lana inspires him to write and share his memoirs with the world.

 

Alborz Azar

kto to zrobił

Wydane przez wydawnictwo Writers
Langauge: polski
ISBN: 978-1-952274-20-6

Kto to Zrobił

Swoją pierwszą książkę z sagi, „Kto to zrobił?”, Alborz Azar zadedykował Pantei (Lanie). Po tym, jak Pantea (jego „Eshgham” [wielka miłość]), którą poznał jako Lanę, zainspirowała go do napisania i podzielenia się swoimi wspomnieniami ze światem, Azar zaczyna pisanie powieści po zdarzeniu w marcu 2018. Niemniej jednak Azar zdawał sobie sprawę, że jej osoba musi pozostać w cieniu, gdyż preferowała utrzymać prywatność życia osobistego. Mimo to czuł, że jego miłość do niej była niesamowitym przeżyciem, które należy spisać na papierze. Jedyną osobą, która w życiu Alborza zajmuje wyższe miejsce niż Pantea, jest jego żona, Rozhan. 

Książka jest inspirowana prawdziwą historią Pantei (obecnie 41 lat) i Alborza (obecnie 66 lat). Z biegiem czasu Alborz dostrzega, że Pantea nie wierzy w miłość, ale w jakiś sposób uczy go, że to, czym dla niego była miłość, to nie to samo, co prawdziwa bezwarunkowa troska o drugą osobę. 

W miarę rozwoju ich związku sytuacja się odwraca i to Pantea zaczyna używać słowa „miłość” wobec Alborza.  Przynajmniej raz w tygodniu otwarcie mówi, że go kocha. Jednak skrywane sekrety niszczą ich więź. Właśnie wtedy, gdy Alborz uważa, że wszystko jest w porządku, na jaw wychodzi jej przypadkowy romans. Czytaj więcejweiterlesen

Ja to zrobiłem

Wydane przez wydawnictwo Writers
Langauge: polski
ISBN: 978-1-952274-20-6

Ja to Zrobiłem

W następstwie Dr Shasha, Alborz staje przed rzeczywistością utraty Pantea. Kiedy zmaga się ze swoją zaborczą naturą, próbując chronić kobietę, którą kocha, naraża ich związek na ogromne napięcie. Pantea próbuje wyjaśnić swój romans z doktorem Shasha był jednorazowym incydentem i po rozmowie z Alborzem zakłada, że sprawa jest zamknięta.

Na kolejne urodziny Pantei, Alborz planuje rozbudowaną wycieczkę, aby świętować. Po przyjeździe wyjaśnia, że jej telefon nie działa prawidłowo, więc dwoje z nich idzie kupić nowego iPhone’a. Pantea zdaje sobie sprawę, że może dowiedzieć się prawdy o związku z dr Sashą, więc bierze fakturę z hasłem z teczki Alborza bez jego wiedzy. W chwili irracjonalnego zachowania, Alborz desperacko chce rozmawiać z Panteą, ale wie, że rozmowa źle się skończy, więc pisze notatkę o swoich uczuciach nad sytuacją. Czytaj więcejweiterlesen

konsekwencje tego, kto to zrobił i ja to zrobiłem

Wydane przez wydawnictwo Writers
Langauge: polski
ISBN:  978-1-64873-014-6

Konsekwencje Tego, Kto To Zrobił I Ja To Zrobiłem

 

Alborz odkrywa w sobie pasję pisarską w trzeciej książce NASTĘPSTWA KTO TO ZROBIŁ I JA TO ZROBIŁEM, gdy Pantea znika z jego życia. Przesłanie jest wypadkową tego, czego doświadczył z dziewczynąoraz miłości do jego żony. Alborz nadal wspiera Panteę finansowo, ale jednocześnie uświadamia sobie, że być może bezpowrotnie zniknęła ona z jego życia. Po próbie ukojenia gniewu i naprawy swojego związku, Pantea zdecydowała się na powrót do swojej ojczyzny. Kiedy Alborz postanawia zaniechać prób naprawy wszystkiego, Pantea zwraca się do niego słowami „JAK SOBIE POŚCIELISZ, TAK SIĘ WYŚPISZ”. To przesłanie zwraca jego uwagę na konsekwencje swoich czynów, z którymi będzie musiał żyć.  Czytaj więcej

Co idzie około wraca na około

Wydane przez wydawnictwo Writers
Langauge: polski
ISBN: 978-1-64873-062-7

Co Idzie Około Wraca Na Około

W ostatnim rozdziale tej serii Alborz ujawnia prawdę o tym, co wydarzyło się w ciągu czterech miesięcy jego rozstania z Panteą. Odkrywa, że jej słowa znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Działając w desperacji, niemal doprowadził do ziszczenia się jego największych obaw. W tym czasie Rohzan pokazuje, jak doniosłe konsekwencje ma karma. Okazuje się zaborcza i pragnie zamknąć Alborza w klatce. Ślepo wierzy w to, że w ten sposób go zmieni. Uważa, że miłość daje jej prawo do przemocy fizycznej i niewłaściwych zachowań jako kary za jego romans.
W tym chaosie Alborz jest zmuszony nakłonić Panteę do odejścia z firmy, więc kobieta musi wrócić do swojej ojczyzny. Jednocześnie Rohzan każe mu przekazać wiadomość, że przygoda z Panteą była tylko jednorazowa i przesłać wcześniejsze wiadomości wymieniane z Kystią, aby doprowadzić do zerwania. Czytaj więcej

Alborz Azar

Zapisz się, aby otrzymywać aktualizacje

Alborz Azar Copyright © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone